ТОП-5 найкрасивіших лагун Єгипту

Ви обрали відпочинок у Єгипті, але досі вагаєтесь серед безлічі пропозицій? Для любителів активного відпочинку ми склали список з природними та штучними бухтами і лагунами в Єгипті!

Блакитна діра — один з найкрасивіших і популярних коралових рифів у всьому Червоному морі в Дахабі (Єгипет), точніше в її околицях в 15 км від самого курорту, не має готелями поблизу, так що сюди приїжджають з екскурсіями на кілька годин. Туристична інфраструктура мінімальна - є паркувальні місця, туалет, кілька кафе і магазинчиків із сувенірами, відкритих заповзятливими місцевими жителями.  Само собою, тут же влаштовані і пункти оренди спорядження для дайвінгу. Крім чарівності і привабливості це місце відоме як досить складний морська ділянка для дайвінгу, який привітно приймав лише професіоналів своєї справи - підводних мандрівників.

Велика природна лагуна робить відпочинок ще більш комфортним а пологий вхід в море дозволить насолодитися маленьким мандрівникам морем на всі сто відсотків. Лагуна знаходиться  на території готелю Desert Rose Resort 5* в  м. Хургада, це прекрасне місце для сімейного відпочинку. Звідси легко дістатися до різних магазинах, сувенірним лавках і дискотек в центрі міста. На території готелю є і аквапарк, власний пляж а Візитною карткою готелю став басейн олімпійського розміру.

Штучну лагуну можна знайти в Sunny Days El Palacio 4*, що  знаходиться  поруч зі Cтарим Містом (район в Хургаді). Звідси швидко й легко можна дістатися до найбільших дискотек та різних крамниць у місті. Взимку воду в басейнах підігрівають. А власна штучна лагуна з пологим спуском у море чудово захищає від зимового вітру. Ідеально підійде як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку! Неподалік від берега є кораловий риф для любителів снорклінгу.

Природну з багатим підводним світом можна побачити  Red Sea Taj Mahal 5*, розташований за 32 кілометри від Хургади - в Макаді Бей. Тут ви захищені від вітру взимку та високих хвиль. На території готелю є гірки і басейни з підігрівом. А краєвид тут просто неймовірний, приготуйте фотоапарати. Якщо ваша основна мета — насолодитися морем, а не спати цілий день в готелі, вам сюди!

Ще одину власну невелику бухту має  готель Labranda Royal Makadi  у Макаді Бей. Захід у море доволі стрімкий, вже за кілька метрів від берега глибина може досягати двох метрів. Тож для охочих поплавати це ідеальний вибір! Поруч є кілька чудових місць для фанатів пірнання та дослідників підводного світу.

Аж три штучні лагуни! Захід у море різний, залежить від місця. Є лагуна зі спуском у море по сходинках, глибина в ній невелика. Також можна безкоштовно займатися водними видами спорту.  Цем все в готелі Albatros Citadel 5*, озташований в 25 км від центру Хургади, на самому березі моря.